Firma Radat se zabývá prodejem hutního, betonářského a plotového materiálu. Vyrábíme také samonosné a pojezdové brány včetně příslušenství. 


O společnosti Radat

Ve firmě Radat se zabýváme prodejem plotového, betonářského a hutního materiálu a výrobou a distribucí plotových systémů. Na trh jsme vkročili v roce 2010 a v současné době patříme mezi tři distributory pozinkovaných trubek a profilů v České republice. Našimi zákazníky jsou podnikatelé, živnostníci, firmy i soukromé osoby.


 Vyrobíme vám dokonalou branku či bránu

 Kromě prodeje hutního materiálu, černých trubek a profilů vyrábíme a montujeme pojezdové a samonosné brány a branky. Podle přání pro vás vyrobíme kované, okrasné, dřevěné branky a dodáme k nim veškerá kování zámků i motory. Vybrané branky různého druhu následně pozinkujeme a poplastujeme PVC barvou, kterou si sami zvolíte.
    
Solidní a vstřícní zaměstnanci naší firmy vám rádi vyjdou vstříc při prodeji veškerých našich výrobků i při následných úpravách.


Nabízíme veškerý sortiment hutního materiálu

V nabídce firmy Radat naleznete také veškerý sortiment trubek a profilů, od černých až po žárově pozinkované. Zakoupený materiál vám dle přání nařežeme na uvedenou délku a do tří pracovních dnů vám jej dovezeme, kam budete potřebovat.