MONTÁŽ PLOTU A OPLOCENÍ NA KLÍČ


Montáž plotů na klíč
Zabývá montážemi oplocení. Montáže plotů provádíme u rodinných domů, zahrad, průmyslových objektů, školních a sportovních areálů, fotovoltaických elektráren a dalších velkých pozemků. Podle poožadavků zákazníka nejprve odstraníme starý plot a nálety a poté provedeme terénní práce a úpravy okolí. Ve spolupráci se zákazníkem realizujeme i jednotlivé části montáže.

Oplocení a ploty na klíč provádíme včetně dodávky pletiva, zahradních branek, dodáváme a montujeme i elektrické pohony pro křídlové a posuvné brány. Naši zaměstnanci mají mnohaleté zkušenosti ze stovek realizovaných oplocení a namontují oplocení na klíč přesně podle přání a požadavků zákazníka.

Spokojení zákazníci a jejich kladné reference jsou pro nás největším oceněním. Doporučení spokojeného zákazníka je pro nás vizitkou a vstupní branou k dalším zakázkám.

Samotná montáž plotu se začne realizovat příjezdem naší montážní čety, která má u sebe veškerý potřebný materiál a vybavení na realizaci montáže. Samotné stavbě oplocení předchází odstranění starého plotu, náletů, úpravy terénu, a vrtací práce.

Poté se betonují sloupky k plotu a sloupky k brance nebo bráně. Důležité a nutné je dodržet technologickou odstávku na vyzrání a zatvrdnutí betonu.

K dokončení montáže oplocení patří osazení podhrabových desek, zámečnické práce, napnutí pletiva, montáž ostnatého drátu, elektroinstalace pohonu, osazování motorů bran a branek.

Samozřejmostí je dohled a případné drobné změny i v průběhu montáže.

Realizace montáže je ukončena předávacím protokolem.
Administrativa při montáži plotu

Obecně stačí provést registrační ohlášku na místně příslušném stavebním úřadu. Doporučujeme se raději informovat, jaké podklady pro realizaci montáže bude váš stavební úřad vyžadovat a schvalovat.

V případě, že v místě montáže plotu vede vodovodní, kanalizační, plynová nebo elektrická síť, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.
Daň z přidané hodnoty na montáže oplocení

Pokud si u nás zákazník nakoupí pouze materiál, účtujeme DPH 21%. V případě, že zákazník doloží námi dodaný formulář, že se jedná o stavbu určenou pro bydlení, účtujeme na materiál i práci snížené DPH 15%. V případě stavby pro firemní účely počítáme DPH 21% v režimu přenesené daňové povinnosti.
Email: slavkov.brno@seznam.cz

V této kategorii není žádné zboží.Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně